Я – початок змін. Знайомтеся: п’ятий проект-переможець ГБ “Еворанк” – проект “Зона відпочинку ”. Автор проекту – Дехтяренко Анастасія, учениця 9-А класу. Задумка Анастасії – відволікти дітей від гаджетів .
І в неї це вийшло!!!
![](http://www.s64.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/80384467_587740018695330_1155270190292795392_n.jpg)
![](http://www.s64.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/80661628_587740075361991_6428762707133988864_n.jpg)
Я – початок змін. Знайомтеся: п’ятий проект-переможець ГБ “Еворанк” – проект “Зона відпочинку ”. Автор проекту – Дехтяренко Анастасія, учениця 9-А класу. Задумка Анастасії – відволікти дітей від гаджетів .
І в неї це вийшло!!!